קצת עלינו

הפעלת מערכות סאונד היא מקצוע הדורש היום ידע רב ומיומנות מקצועית. מעצב הסאונד מהווה חלק בילתי נפרד מהעשייה היצירתית, ממש כמו נגן המנגן על כליו.

קרא עוד

גלריית תמונות

אוסף תמונות מבית הספר "סאונד" אשר צולם ע"י סגל ההוראה ובוגרי בית הספר במהלך שנת הלימודים ובמסגרת לימודי סאונד.

קרא עוד

מסלול הנדסאי קול

בית ספר לסאונד מציע מסלול ייחודי המוביל לתעודת הנדסאי קול, במהלכו עוברים הסטודנטים שיעורים אינטנסיביים בנושאים עיוניים הקשורים לעולם הסאונד. לימודי סאונד מקיפים.

קרא עוד

מסלול Professional Degree

תלמידי מסלול זה לומדים את כל היקף החומר הדרוש למקצועות הסאונד, המקנה להם ידע רב, נסיון, ויכולת לעבוד כאנשי סאונד בכל תחום שיבחרו.

קרא עוד

מסלול הפקה וסאונד באולפן הביתי

המסלול מיועד ליוצרים ומוסיקאים הרוצים להתמקצע בתחום ההפקה והסאונד באולפן הביתי

קרא עוד

מסלול מוזיקה אלקטרונית

מתוך הבנה עמוקה ורצון לענות על צריכהם של מאזינים ויוצרים כאחד, הרכבנו מסלול ייעודי אשר מתמקד בהפקה ויצירה של מוזיקה אלקטרונית.

קרא עוד

אולפני בית הספר

בביה"ס הוקם קומפלקס אולפנים בשטח של 1000 מ"ר ולתלמידי בית הספר לסאונד ניתנת האפשרות לקבוע אולפנים ללא הגבלה במסגרת לימודי סאונד בביה"ס

כניסה לסטודנטים בלבד

סגל הוראה

בית הספר לסאונד גאה בחברי סגל ההוראה המעביר הרצאות ושיעורים בתחום התמחותם. כמו כן הם עוסקים בתחום הסאונד, כל אחד בתחום התמחותו.

קרא עוד

בוגרים

אנו מביאים כאן דוגמאות לענפי הסאונד השונים בהם תמצאו את בוגרי ביה"ס בתפקידי מפתח בארץ ובעולם. אנו מתנצלים כי אין באפשרותנו לציין כאן את אלפי בוגרינו במסלולי לימודי סאונד.

קרא עוד

מאמרים

מגוון מאמרים הקשורים בתחומי הסאונד השונים. המאמרים נכתבו ע"י בית ספר לסאונד במטרה להעניק ידע נוסף לקהל הקוראים, כולל טיפים ומושגים מהעולם של לימודי סאונד.

קרא עוד